Stěhování

                                         STĚHOVÁNÍ DOMÁCNOSTÍ

Provádíme kompletní stěhovací služby pro byty, domy,kanceláře, firmy, školy, školky a jiné. Vyklízení bytů a jiné, po pozůstalých, odvoz a likvidace věcí nebo nábytku na sběrný dvůr. Používáme nejefektivnější technické postupy, tak aby bylo docíleno maximální spokojenosti zákazníka. Při stěhování dbáme na to, aby nebyli přepravované věci nikterak narušeny a porušeny. K tomu lze přispět především zakoupením folií nebo bublinek. Pro efektivnější stěhování si promyslete,  zda si například drobné věci zabalíte sami nebo tuto skutečnost necháte na nás,upozorňujeme však, že tímto prodloužíte dobu stěhování a tím se zvyšuje konečná cena. Při stěhování i vyklízení můžete využít služeb našich pracovníků v libovolném počtu,  záleží pouze na Vás jaký počet určíte.(ceny naleznete v sekci ceník) Nejsou účtovány příplatky za svátky, soboty a neděle. Den stěhování je lepší sjednat pro Vaší maximální spokojenost v dostatečném předstihu cca 3-5 dní. Pro jakékoliv dotazy a informace nás můžete kdykoliv kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.
(najdete v sekci kontakty)

                                        STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Piana, trezory, křídla, těžké stavební a výrobní stroje, automaty jídelní i výherní atd.
Před takovým typem stěhování je nezbytně nutná naše návštěva pro zjištění technických parametrů. Naší návštěvou zjistíme kolik bude potřeba pracovníků.

                                      MONTÁŽ a DEMONTÁŽ NÁBYTKU

Můžete využít i služeb našich pracovníků při demontáži a následné montáži nábytku po stěhování. Cena této služby podléhá časově i cenově ceníku stěhování.